Neden Öztekin Metal ?

Neden Öztekin Metal ?

Neden Öztekin Metal ?
Neden Öztekin Metal ?

ÖZTEKİN METAL 1993 yılında Kdz. Ereğli'de kurulmuş olup, yılların tecrübesiyle günümüzde  geniş çapta bir çok sektörün yassı çelik hammadde ürün tedariğini sağlamaktadır.

İlk yıllarında çeşitli SAC hammadde tedariği yaparak üretimine başlayan Öztekin Metal, süreç içinde tecrübesine çeşitli sektör deneyimlerini ekleyerek ürün yelpazesini geliştirmiştir.

Farklı sektörlerle kazanılan malzeme bilgisi ile ileriki yıllarda hacmini artırıp Türkiye'nin tüm stratejik noktalarında; yapı sektörü, makine imalatı, otomotiv sektörü, gemi sanayi, enerji, savunma sektörlerine hizmet vererek gelişip büyümüştür.

ÖZTEKİN METAL, gücünü malzeme kalitesi, başarılı işbirlikleri ve hizmet kalitesinden alarak büyümeye devam etmektedir.  

Yıllar içinde hizmet kalitesini artırma hedefiyle,  ürün tedarik süreçlerinin  güvenli ve zamanında teslim edilebilmesi adına ÖZTEKİN LOJİSTİK'i kurarak karayolu taşımacılığında hizmet vermeye başlamış ve bu alanda da markalaşmıştır.

Kaliteli ürün yelpazesiyle global pazara hizmet verirken önceliği müşteri memnuniyeti olan ÖZTEKİN METAL, alanlarında uzman satış ve satış sonrası destek ekipleriyle doğru ürün seçimi ve operasyon süreci kalitesiyle sektörde saygın bir yer edinmiştir. 


 

 

Kurumsal

Öztekin